Abdullah YALÇIN/ TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ'da, polis operasyonunda yakalanıp gözaltına alınan terör örgütü DEAŞ şüphelisi Z.E.E., adliyeye sevk edildi.
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, DEAŞ terör örgütü üyesi olduğunu tespit ettiği Z.E.E.'nin Çorlu'da olduğunu öğrendi. Örgütle faaliyette bulunduğu tespit edilen şüphelinin Çorlu'daki evine operasyon düzenleyen ekipler, aramada 6 cep telefonu, 1 tabanca ile örgüte ait yazılı dokümanlar ve çeşitli dijital materyaller ele geçirdi. Gözaltına alınan Z.E.E, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelinin adliyedeki sorgusu sürüyor. (DHA)
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
Tekirdağ'da, 1 DEAŞ şüphelisi yakalandı
Tekirdağ'da, 1 DEAŞ şüphelisi yakalandı
Abdullah YALÇIN/ TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ'da, polis operasyonunda yakalanıp gözaltına alınan terör örgütü DEAŞ şüphelisi Z.E.E., adliyeye sevk edildi.
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, DEAŞ terör örgütü üyesi olduğunu tespit ettiği Z.E.E.'nin Çorlu'da olduğunu öğrendi. Örgütle faaliyette bulunduğu tespit edilen şüphelinin Çorlu'daki evine operasyon düzenleyen ekipler, aramada 6 cep telefonu, 1 tabanca ile örgüte ait yazılı dokümanlar ve çeşitli dijital materyaller ele geçirdi. Gözaltına alınan Z.E.E, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelinin adliyedeki sorgusu sürüyor. (DHA)
FOTOĞRAFLI
En Çok Okunan Haberler