Ankara
07 Şubat, 2023, Salı
 • DOLAR
  18.83
 • EURO
  20.13
 • ALTIN
  1132.5
 • BIST
  4524.31
 • BTC
  23003.387$

“2022 birçok yönden verimli bir yıl oldu”

“2022 birçok yönden verimli bir yıl oldu”
İSTANBUL, (DHA) - Farklı alanlarda yaptıkları yatırımlarla dikkat çeken Oliva Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Peker, grup şirketi olarak 2022 yılını verimli geçirdiklerini ve yeni iş birlikleri ile markalarına değer kattıklarını söyledi. 2023’te de inovatif projelere imza atacaklarını ifade eden Peker, “Çok uluslu firmalar topluluğu olduğumuz için farklı sektörlerde çalışmalarda bulunuyor, her sektöre değer katmaya çalışıyoruz. Transformatör başta olmak üzere güç iletim ve dağıtım ekipmanlarını üretiyor ve sektördeki talepleri profesyonel hizmet anlayışıyla karşılamaya çalışıyoruz. Güçlü ekibimizle çalışmalarda bulunmakta olup her zaman sektöre değer katmayı hedefliyoruz. 2022 yılı bizim için oldukça verimli bir yıl oldu” dedi.  2022 yılında şirket hedeflerini ve sektörel talepleri ön planda tutarak çalışmalarda bulunduklarını belirten Tolga Peker, konuyla ilgili şöyle konuştu:“Bizim için önemli olan sektörel talepleri profesyonel çalışmalarla karşılayabilmek. Hedefimiz doğrultusunda 2022’de önemli iş birlikleri gerçekleştirdik. Bunlardan bir tanesi Oliva Group bünyesinde bulunan Huasheng Electric Group ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği. Piyasada ihtiyaç ve talep fazlalığı bulunduğu için bu talepleri karşılayabilmek adına yenilikçi projeler gerçekleştirdik. Huasheng Electric Group ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin yanı sıra Kellcor Investment ile de yatırım sözleşmesi yaptık. Bu ortaklık ile birlikte yumuşak şeker ve jelly üretimine başlayacağız. Gerçekleştirdiğimiz projelerin her biri markamıza değer kattı. Bu nedenle 2022 yılının bizim için verimli geçtiğini ve bize yeni motivasyonlar sağladığını ifade etmemiz gerekir.”2023’TE DE ÖNEMLİ ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM ETMEYİ HEDEFLİYORUZ2023’te de inovatif projelere devam edeceklerini belirten Peker, “Yeni yıl bizim için yeni umutlar ve hedefler anlamına geliyor. Sektörel gelişmeleri yakından takip ediyoruz. 2023’te de sektörün taleplerini ön planda tutarak markamızın değerini bir kat daha arttıracak projelere imza atacağız. Güçlü ve deneyimli ekibimiz ile birlikte müşterilerimize kurumsal hizmetimize devam edeceğiz. Oliva Group olarak sunmuş olduğumuz hizmetimizi yeni çalışmalarla destekliyoruz” diye konuştu.

İSTANBUL, (DHA) - Farklı alanlarda yaptıkları yatırımlarla dikkat çeken Oliva Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Peker, grup şirketi olarak 2022 yılını verimli geçirdiklerini ve yeni iş birlikleri ile markalarına değer kattıklarını söyledi. 2023’te de inovatif projelere imza atacaklarını ifade eden Peker, “Çok uluslu firmalar topluluğu olduğumuz için farklı sektörlerde çalışmalarda bulunuyor, her sektöre değer katmaya çalışıyoruz. Transformatör başta olmak üzere güç iletim ve dağıtım ekipmanlarını üretiyor ve sektördeki talepleri profesyonel hizmet anlayışıyla karşılamaya çalışıyoruz. Güçlü ekibimizle çalışmalarda bulunmakta olup her zaman sektöre değer katmayı hedefliyoruz. 2022 yılı bizim için oldukça verimli bir yıl oldu” dedi.  

2022 yılında şirket hedeflerini ve sektörel talepleri ön planda tutarak çalışmalarda bulunduklarını belirten Tolga Peker, konuyla ilgili şöyle konuştu:

“Bizim için önemli olan sektörel talepleri profesyonel çalışmalarla karşılayabilmek. Hedefimiz doğrultusunda 2022’de önemli iş birlikleri gerçekleştirdik. Bunlardan bir tanesi Oliva Group bünyesinde bulunan Huasheng Electric Group ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği. Piyasada ihtiyaç ve talep fazlalığı bulunduğu için bu talepleri karşılayabilmek adına yenilikçi projeler gerçekleştirdik. Huasheng Electric Group ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin yanı sıra Kellcor Investment ile de yatırım sözleşmesi yaptık. Bu ortaklık ile birlikte yumuşak şeker ve jelly üretimine başlayacağız. Gerçekleştirdiğimiz projelerin her biri markamıza değer kattı. Bu nedenle 2022 yılının bizim için verimli geçtiğini ve bize yeni motivasyonlar sağladığını ifade etmemiz gerekir.”

2023’TE DE ÖNEMLİ ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM ETMEYİ HEDEFLİYORUZ

2023’te de inovatif projelere devam edeceklerini belirten Peker, “Yeni yıl bizim için yeni umutlar ve hedefler anlamına geliyor. Sektörel gelişmeleri yakından takip ediyoruz. 2023’te de sektörün taleplerini ön planda tutarak markamızın değerini bir kat daha arttıracak projelere imza atacağız. Güçlü ve deneyimli ekibimiz ile birlikte müşterilerimize kurumsal hizmetimize devam edeceğiz. Oliva Group olarak sunmuş olduğumuz hizmetimizi yeni çalışmalarla destekliyoruz” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!