Ankara
31 Mart, 2023, Cuma
 • DOLAR
  19.18
 • EURO
  20.90
 • ALTIN
  1222.5
 • BIST
  4831.64
 • BTC
  28126.91$

Künye

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Savaş Uğurlu

[email protected]

[email protected]

Antalya Bölge Editörü

 

Murat Tovaç

Bursa Haber Editörü

Yunus Emre Geyik

Hatay Bölge Sorumlusu

Onur Yentür

Sağlık Editörü

Büşra Gözeneli

Teknoloji Editörü

Rıdvan Kaya

Editörler / Editors

Ayşegül Akbıyık

Elif Tayhan

Bülent Çağlar

Gülçin Nadi 

Duygu Ercan

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Hakan Cake

Grafik&Tasarım

Şükran Baydar

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Avukat; Mehmet Koşar

Avukat; Kevser Yıldırım

Mali Müşavir / Financial Advisor

Yalçın Demir

Haber İhbar Hattı: 0536 735 34 34

Haber Merkezi Adres

Çırağan Caddesi- Hikmet Apartmanı- No:21 Kat: 4 Beşiktaş- İstanbul

E-Mail

[email protected]

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Siteadi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

YASAL UYARI – medyadoktoru.com ‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

medyadoktoru.com ‘da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.

Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, medyadoktoru.com sorumlu tutulamaz.

 “medyadoktoru.com” web sitesinde yayınlanan haber, resim, bilgi, belge, metin, video niteliğindeki tüm yazılı ve görsel eserler Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tamamen uygun olarak yayınlanmaktadır. TC 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine ve AB Fikri Mülkiyet Hukukuna göre  “medyadoktoru.com‘'nin yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyright 2020 medyadoktoru.com tüm hakları saklıdır.

Haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları medyadoktoru.com aittir.

medyadoktoru.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar medyadoktoru.com ‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

medyadoktoru.com ‘daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. medyadoktoru.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies).

Generally, we will only use your information within the medyadoktoru.com However, sometimes the medyadoktoru.com.tr uses third parties to process your information. medyadoktoru.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the medyadoktoru.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

When you interact with the medyadoktoru.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the medyadoktoru.com/  and its services.

When you use medyadoktoru.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the medyadoktoru.com cookies section of our full Privacy Policy.